דיירקט פיקס

אודות

אודות

Facebook

התחברו אלינו ברשת פייסבוק וקבלו תמיכה מיידית לכל שאלה

Whatsapp

התחברו אלינו ברשת וואטצאפ וקבלו תמיכה מנציג לכל שאלה

YouTube

עשרות סרטוני הדרכה בעמוד היוטיוב שלנו. היכנסו

הסיפור שלנו

שירות דיירקט פיקס הוקם בשנת 2010 המטרה שלנו היא שהפכנו את מה שהיה פעם מאוד מסובך ומסורבל למשהו, למשהו שהוא פשוט מאין פעם – תיקון האייפון שלכם אצלכם בבית או בכל מקום שתיהיו בו.

אנחנו באמת מאמינים ש
שירות זה פשוט משנה את החיים בכל מה שקשור לטיפול בסמארטפון התקול.

״שירות הוא לפני הכל״

אלירן נסים הוא מומחה לאייפון עם ניסיון של 15 שנים בתחום. הידע והמומחיות הרבים שלו בתחום יכולים לעזור לך להפיק את המרב מהמכשיר שלך. הוא היה חלק מפרויקטים מוצלחים רבים עבור חברות בתעשיות שונות והכישורים שלו יקרי ערך בכל הנוגע לפתרון בעיות הקשורות לאייפון. בין אם אתה זקוק לעזרה בהתקנה, תחזוקה או תיקונים, אלירן ניסים הוא המומחה המומלץ לכל השאלות הקשורות לאייפון.

קורות חיים

20062009 – שירות צבאי בפו״מ  – ניהול מערך המחשוב

2009-2011 – עובד בחברת טופ סלולר סניף הוד השרון

2012-2013 – בעל חנות סלולר – טופ סלולר רעננה

2011-2013 – בעל חנות סלולר – טופ סלולר ת״א 

2013-2016 – מנהל מעבדת סלולר בחנות צילומי חן – במרכז שוסטר

2013 והלאה – ממציא ובעלים של חברת דיירקט פיקס

שקופית קודמת
שקופית הבאה

אז מה אנו מציעים ?

ברוכים הבאים לחברתנו, המומחים בתיקוני מכשירי אייפון בבית הלקוח! אנחנו חברה מובילה בתחום תיקוני הסלולר ומתמחים בתיקון מכשירי אייפון באופן מקצועי ואמין.

החשיבות של מכשיר האייפון בחיינו היא כל כך משמעותית. הוא הפך לכלי עבודה ותקשורת אישי שלא יכולים להרשות לעצמם להרפות ממנו. ברגע שהאייפון שבר, נפל, התחזק או נתקע, אנחנו כאן כדי לתת לכם את הפתרון המהיר והאמין ביותר.

המגוון הרחב של התקלות שיכולות להופיע באייפון אינסופי: ממסך שבור, סוללה נפוחה, כפתורים תקועים או אפילו נזק מים. בעזרת ציוד מתקדם וכלים מקצועיים, צוות המומחים שלנו יערך בדיקה מדויקת של התקלה וישקם את האייפון שלכם בשיא המהירות והאמינות.

היות ואנחנו מאמינים בשירות מקצועי ונותנים חשיבות רבה לשביעות רצון הלקוח, אנו מבצעים את התיקונים במקום. זהו סטנדרט השירות שלנו.