iOS 17: חדשות, תאריך יציאה, פיצ’רים ושמועות.

iOS 17: פיצ'רים ותאריך יציאה

אתה עדיין לא יכול להתקין את iOS 17, אבל זה הזמן שבו אנחנו חושבים שהוא ייצא וגם לאילו פיצ’רים צריך לצפות. בואו נעשה קצת סדר

ios 17

iOS 17 צפוי לצאת לציבור בסתיו הקרוב, ויחליף את iOS 16 כמערכת ההפעלה העדכנית ביותר לאייפון. עדיין לא ידוע אילו תכונות ספציפיות ייכללו בעדכון, אך ספקולציות כוללות אפשרות לווידג’טים נוספים של מסך נעילה, גישה לחנויות אפליקציות של צד שלישי ושיפורים משמעותיים ב-iMessage. 

מתי ישוחרר iOS 17?

היסטוריית השחרורים השנתית של אפל מציינת שאנו יכולים לצפות לעדכון משמעותי נוסף השנה. בהתחשב בכך שהחברה בדרך כלל משחררת את העדכונים הללו בספטמבר, זהו חודש תאריך השחרור הסביר ביותר עבור iOS 17.

במהלך שלב זה, תוכל להשתמש ב-iOS 17 לפני שהוא יהיה זמין באופן נרחב. אתה רק צריך להירשם לתוכנית התוכנה של Apple Beta (זה בחינם).

לאחר שלב הבטא, ובהתאם למהדורת האייפון 15 [קראו את המאמר אודות כל מה שחדש באייפון 15], iOS 17 יהיה זמין לשימוש ציבורי, אך רק אם הטלפון שלך תואם. זה יותקן אוטומטית, או שתוכל לחפש עדכוני iOS באופן ידני דרך הגדרות > כללי > עדכון תוכנה.

תכונות iOS 17

כל עדכון iOS גדול מביא הרבה שינויים. ראינו זאת עם iOS 16 ושלל התכונות החדשות שלו, כמו התאמות אישיות של מסך הנעילה, היכולת לבטל שליחת הודעות, מעקב אחר תרופות באפליקציית בריאות, SharePlay בהודעות ובדיקת בטיחות.

נשמח ש-iOS 17 ימשיך את המגמה הזו של רעיונות חדשים וגם ישפר את הרעיונות הקיימים. כמה שינויים בסיסיים שיכולים להופיע כוללים שימוש טוב יותר ב-Siri במצב לא מקוון, שיפורי נגישות נוספים, קטגוריות מותאמות אישית של ספריית אפליקציות, שיפורי יציבות וביצועים כלליים, שיפורים בניהול התראות, תכונות שיתוף פעולה נוספות, שליטה עדינה יותר בבהירות הפנס ועדכונים קלים לאפליקציות מלאי כמו דואר. , ספארי, הודעות ומזג אוויר.

מארק גורמן של בלומברג אמר כי ל-iOS 17 עשויים להיות “פחות שינויים גדולים ממה שתוכנן במקור” מכיוון שאפל מקדמת את ה-xrOS‌ עבור אוזניות המציאות המורחבת הקרובות שלהן. מאוחר יותר עדכן גורמן את הצהרתו ואמר כי שדרוג ה-iOS של השנה “צפוי להתהדר בכמה תכונות ‘נחמד שיש'”.

נדע הרבה יותר ככל שהדליפות יצופו קרוב יותר לאירוע החשיפה, ואף יותר כאשר תגיע גרסת הבטא. הנה מה שאנחנו שומעים עד כה:

 • עוד ווידג’טים של מסך נעילה: כשאתה מתאים אישית את מסך הנעילה של האייפון שלך עם ווידג’טים, אתה מוגבל לשימוש בארבעה קטנים ושניים גדולים. אנו מקווים לראות את iOS 17 מרחיב את זה מעט כך שיותר מהמסך יוכל לשמש עבור ווידג’טים אם תבחר בכך.
 • ווידג’טים אינטראקטיביים: ווידג’טים מספקים מידע במבט חטוף, וזה בהחלט שימושי יותר מהצורך לפתוח אפליקציה כדי לראות את אותו מידע. אנו מקווים לראות את iOS 17 משתפר בנושא זה ומאפשר אינטראקציות מלאות. חשוב לגלול במיילים, לסמן דברים מרשימת מטלות וכו’, מבלי לפתוח את אפליקציית המקור.
 • פתיחת צימוד Apple Watch: לפי השמועות iOS 17 ו-WatchOS 10 כוללים את היכולת להתאים את Apple Watch שלך למספר מכשירים. כרגע, אתה יכול להתאים את השעון שלך למכשיר אחד בלבד, והוא חייב להיות אייפון. בקרוב נוכל לראות את האפשרות להתאים את השעון החכם של אפל למספר מכשירים בו זמנית, אפילו לאייפד או מק.
 • מסך מפוצל: האייפון תומך בריבוי משימות בצורה של החלפת אפליקציות מהירה, אבל הוא לא מאפשר לפצל אפליקציות על פני המסך כמו באייפד. כמובן שהסיבה לכך היא שהמסך אינו גדול כמו של טאבלט, אבל חלק מהמעריצים משערים שנראה תכונה כזו ב-iOS 17.
 • חנויות אפליקציות של צד שלישי: מארק גורמן אומר שאפל מתכננת לאפשר למשתמשים להוריד אפליקציות ב-iOS 17 מבלי להשתמש בחנות האפליקציות של אפל. בעוד שאתה כבר יכול להעמיס אפליקציות ב-iOS, או לפרוץ את הטלפון שלך, שיטה שאושרה על ידי אפל תהיה ללא ספק קלה ובטוחה יותר. גורמן אומר שהזמינות של חנויות אפליקציות חלופיות “מטרתה לעמוד בדרישות המחמירות של האיחוד האירופי שיגיעו ב-2024”. ככזה, אפל עשויה לבחור אילו שווקים יקבלו את התכונה הזו (כלומר, היא כנראה לא תגיע לארה”ב).
 • ביטוי סירי קצר יותר: גורמן אומר שאפל עובדת על דרך להוריד את החלק “היי” מביטוי ההאזנה הטיפוסי של סירי, אז היא תתחיל להאזין ל”סירי”.
 • סירי משופרת: עם חברות ענק אחרות כמו גוגל ומיקרוסופט שהשיקו את כלי הבינה המלאכותית שלהן, יכולנו לראות שדרוג גדול של אופן הפעולה של סירי כך שהיא תישאר רלוונטית בין כל האפשרויות האחרות.
 • אפליקציות כפולות: זה יאפשר לך “לשכפל” אפליקציה כך ששני פרופילים נפרדים לחלוטין יוכלו להתקיים עבורה. זה יאפשר לך, למשל, לעבור בקלות בין שני חשבונות WhatsApp – אחד עבור דברים לעבודה ואחד לשימוש אישי.
 • שימושים באי דינמי חדש: ניתן להציג באי הדינמי מספר דברים, כגון טיימרים וכיוונים. iOS 17 ככל הנראה ירחיב את הפונקציונליות הזו ובתקווה יפתח אותה יותר לאפליקציות של צד שלישי.
 • אפליקציית יומנים: בשם הקוד Jurassic, האפליקציה “תנתח את התנהגות המשתמשים כדי לקבוע איך הוא יום טיפוסי, כולל כמה זמן מבלה בבית בהשוואה למקומות אחרים, והאם יום מסוים כלל משהו מחוץ לנורמה”.
 • שדרוגי בריאות: סיפור נוסף של גורמן הוא שאפל מתכננת שירותי אימון בריאות מונעי בינה מלאכותית ומעקב אחר מצב רוח. אלה עשויים לכוון אותך להניע אותך להתאמן או לישון טוב יותר. אפל כנראה גם עובדת על דרך לנחש את מצב הרוח שלך על סמך דיבור ותבניות אחרות, שבהן נוכל לראות אותה משתמשת מאוחר יותר כדי להמליץ כיצד לשפר את מצב הרוח שלך.
 • שינויים במסך הנעילה: iOS 17 עשוי להציג כמה שינויים במסך הנעילה: שנה את גודל הגופן, שתף את העיצוב שלך עם חברים והצג את מילות השיר של Apple Music.
 • אפליקציית VR: אנו יודעים שהאוזניות של Apple VR מגיעות השנה, כך ש- iOS 17 ככל הנראה תציג אפליקציה נלווית לאוזניות.
 • עיצוב מחדש של iMessage: AppleInsider קלט שמועה שאפל עובדת על גרסה של iMessage התומכת בחדרי צ’אט ותכונות AR, כנראה שנבנתה עבור אוזניות ה-VR.

בקשת תכונה נוספת שראינו מכמה משתמשים היא הקלטת שיחות. אמנם יש כבר דרכים להקליט שיחות באייפון, אבל זה יהיה נהדר אם זה מובנה ישירות באפליקציית הטלפון. עם זאת, אנחנו לא בטוחים שזה יגיע בגלל האתגר של ציות לחוקי הקלטת שיחות, שיכולים להשתנות אפילו בין אזורים ספציפיים באותה מדינה.

מכשירים נתמכים ב-iOS 17

דגמי האייפון האחרונים מהשנים האחרונות כנראה יהיו תואמים, אבל לא נדע בוודאות אילו מכשירים יפעילו את iOS 17 עד שאפל תספק את הפרטים האלה.

לעיון, iOS 16 עובד על כל האפשרויות הבאות, כך ש- iOS 17 ירד עבור כמעט כל אותם דגמים:

iPhone Pro Max (11 ומעלה)
אייפון פרו (11 ומעלה)
אייפון (11 ומעלה)
אייפון מיני (12 ומעלה)
אייפון SE (דור שני ומעלה)
אייפון XR, XS ו-XS Max

צפו בקונספט ל iOS 17

האם זה היה מועיל?

כן
לא
תודה על המשוב שלך!
שתפו ב:
מאמרים נוספים מומלצים עבורך:

דיירקט פיקס 2024