5 המוצרים הטרנדים ביותר לינואר 2024

5 מוצרים טרנדים שאתם חייבים להכיר - ינואר 2024

בסביבה הטכנולוגית המשתנה במהירות של היום, שמירה על עדכוני ההתפתחויות האחרונות עשויה להיראות מהממת. קבוצת המומחים שלנו קיבצו עבורכם 5 מוצרים שאתם פשוט חייבים לשמוע עליהם. תערוכת האלקטרוניקה הצרכנית (CES) לשנת 2024 שימשה פלטפורמה פר אקסלנס לחשיפת פלאי טכנולוגיה טריים ונטיות חשיבה קדימה ברחבי התעשייה. ממקרנים, רדיו, מסכים ומוצרים פשוט נפלאים – בואו נתחיל:

01. Roberts Revival Petite Pop רדיו דיגיטלי

ההתלהבות שלנו מתעוררת מהאסתטיקה הנוסטלגית של רדיו רוברטס הזעיר, שתפור במיוחד לנסיעה קלה והנאה בכף יד. זה עשוי לצרוך חשמל דרך יציאת המיקרו USB, אבל זה מעט מפחית מהמשיכה שלה. עם האיכות האקוסטית המרשימה שלו, סוללת הכוח הנטען שלו, והרבגוניות שלו כמערכת סאונד Bluetooth ניידת, היא עומדת כבחירה יוצאת דופן עבור אלה שמחפשים מצוינות שמיעתית תוך כדי תנועה.

02. eX-Mars AI Robot Cube -קובייה חכמה

היכנס לעתיד של פתרון חידות עם eX-Mars AI Robot Cube & Smart Cube, שבו מסורת פוגשת מעורבות בהייטק. הקובייה החכמה הזו משתלבת עם אפליקציה ידידותית למשתמש, המציעה משוב ואסטרטגיות בזמן אמת כדי לחדד את הכישורים שלך. החיישנים המובנים ויכולות הבינה המלאכותית שלה לא רק עוקבים אחר כל תזוזה שלך אלא גם מספקים פירוט אנליטי של דפוסי החשיבה שלך, מה שמבטיח חוויה מותאמת ומאתגרת בהדרגה. התחברו והתחרו עם משתמשים ברחבי העולם באמצעות קהילת eX-Mars, שבה הקובייה החכמה הופכת לקשר לחוויות משותפות ותחרות ידידותית. בין אם אתה רק מתחיל או וירטואוז פותר חידות, הקובייה החכמה הזו מציעה דרך דינמית ואינטראקטיבית לפתח את האסטרטגיה, המהירות והיכולת הקוגניטיבית שלך באתגר הקוביות הנצחי.

03. מדפסת לסמארטפון Fujifilm Instax Mini Link 2

חווה את השילוב של נוחות ואיכות עם פלא ההדפסה הנייד בגרסא העדכנית של Fujifilm, אשר הופך ללא מאמץ את התמונות הדיגיטליות מהטלפון שלך לתדפיסים בגודל 2×3 אינץ'. Instax Mini Link 2 היא לא רק מדפסת; זוהי חבילה יצירתית בכיס שלך, מלווה באפליקציה מתוחכמת מפוצצת ביכולות עריכה כדי לעדכן את התמונות שלך לפני שהן מתממשות. עבור אלה שחיים כדי ללכוד רגעים, מעצמת ההדפסה הזעירה הזו זמינה בשלישיית גוונים - נואר מלוטש, סרולי נועז או סומק עדין. מותאם להסתנכרן מושלם עם המותג המיוחד של פוג'יפילם של סרט אינסטנט, הוא מבטיח הרפתקת הדפסה חלקה.

04. מקרן ביתי חכם 4K עם מערכת אנדרואיד

לראות משחקי ספורט, ערוצי טלוויזיה עם המקרן שמציג עד 120 אינץ’! מי צריך טלוויזיה כשיש מוצר כזה! אחד המוצרים המדהימים שיש – מומלץ מאוד המקרן קל ונוח לקחת גם לנסיעות המקרן כולל רמקולים מובנים, מגיע עם שלט לשליטה על כל הפונקציות, בהגדרות ניתן לכוון את גודל הצפייה, חדות.

05. PhoneSoap Pro UV Sanitizer ומטען

ה-UV-Cleaning PhoneSoap Pro מופיע כהמוצר הבולט ברשימה שלנו בזכות יכולתו יוצאת הדופן לטהר במהירות את החפצים ההכרחיים שלך, למקד ולנטרל וירוסים וחיידקים מסוכנים. תאורת ה-UV-C המובנית שלו מוצעת על ידי היוצרים כדי להילחם ביעילות בנגיף COVID-19 למשל. מה שגם שובה את צוות הביקורות שלנו הוא הכללת יכולות טעינה רב-תכליתיות בתוך ה-PhoneSoap Pro, המצויד בשקעי USB-A ו-USB-C כאחד, המספקים מגוון מכשירים לצורכי טעינה. חומר ניקוי רב-תכליתי זה מוצע במגוון גוונים שיתאימו לטעמים שונים.

האם זה היה מועיל?

כן
לא
תודה על המשוב שלך!
שתפו ב:
מאמרים נוספים מומלצים עבורך:

דיירקט פיקס 2024