3 דרכים לשחזר תמונות שנמחקו מהאייפון – בקלות במהירות [2024]

3 דרכים לשחזור תמונות שנמחקו מהאייפון

שחזור תמונות שנמחקו מהאייפון

למרות שאנחנו משתדלים להשתמש בשירותים כמו iCloud או Google Photos אבל עדיין תמונות פשוט נמחקות לפעמים אם זה בטעות שלנו אנושית או מאיזה שהיא תוצאה של סנכרון שלא היינו מודעים אליו

במדריך הבא נלמד אתכם כיצד ניתן לשחזר בקלות וללא ידע מצידכם – את התמונות שנמחקו מהאייפון.

ניתן ליישם את השיטות המתוארות במאמר זה על כל דגמי האייפון כולל iPhone 14 ו-14 Plus/Pro/Pro Max, iPhone 13/13 Mini/Pro/Pro Max, iPhone SE (3), 12/12 Pro Max, 11 Pro /Max, 11, XS, XS Max, XR, X, 8 Plus, 8, 7 Plus, 7, 6S Plus, 6S, 6 Plus, 6, 5S, 5c, 5, 4S ו-4. כל מה שאתה צריך לעשות הוא עקוב אחר ההוראות המפורטות שלנו שלב אחר שלב מקרוב ככל האפשר.

1. שחזר תמונות שנמחקו באייפון באמצעות אפליקציית תמונות

כברירת מחדל, תמונות שצולמו עם יישום המצלמה נשמרות ביישום התמונות. אם תמונה נמחקת, היא מועברת לתיקיה ״נמחקו לאחרונה״, שם היא נשארת למשך זמן מה, מה שנותן לך הזדמנות לשחזר אותה על ידי ביצוע השלבים הבאים:

 1. פתחו את אפליקצית ה ״תמונות״
 2. נווט מטה אל “כלי עזר” ובחר בתיקייה שכותרתה “נמחקו לאחרונה“. זה יציג את התמונות שמתוכננות למחיקה וכמה זמן עוד עד שיוסרו לצמיתות מהאייפון. לפי אפל, תמונות שנמחקו נשמרות באלבום “נמחקו לאחרונה” למשך 30 יום.
 3. (iOS 16 ואילך בלבד) בטל את נעילת האלבום שנמחק לאחרונה באמצעות Face ID או Touch ID אם תתבקש לעשות זאת.
 4. הקש על כפתור הבחירה בפינה השמאלית העליונה.
 5. הקש על התמונה (או התמונות) שברצונך לשחזר, ולאחר מכן הקש על העיגול עם שלוש נקודות בפנים הממוקם בפינה השמאלית התחתונה.
 6. בחר באפשרות “שחזר“, והתמונה תשוחזר ותופיע בגלריה הראשית.

2. כיצד לשחזר תמונות שנמחקו באמצעות iCloud

אם מסיבה כלשהי התמונה לא נמצאת באזור התמונות “נמחקו לאחרונה”, עדיין יש סיכוי שניתן לשחזר אותה באמצעות iCloud. כך ניתן לשחזר תמונות שנמחקו באייפון:

הערה: שיטה זו תהיה יעילה אם התמונות נמחקו מאייפון שלא היה לו חיבור לאינטרנט ולא היה מסונכרן עם iCloud. אם הוא היה מחובר ומסונכרן, השינויים שלך (כמו מחיקת תמונות) יבואו לידי ביטוי גם ב-iCloud. במקרה זה, לא יהיה מה לשחזר מ-iCloud, בדיוק כמו באייפון עצמו.

בצע את השלבים הבאים כדי לשחזר תמונות שנמחקו באמצעות iCloud:

 1. עבור אל https://www.icloud.com האתר מספק גישה לשירותי הענן של אפל, 
 2. היכנס עם שם המשתמש והסיסמה שלך.
 3. לאחר הכניסה, בחר “תמונות”.
 4. לחץ על האלבום המסומן “נמחק לאחרונה”. כעת יש לנו רשימה של התמונות המוכנות למחיקה במהלך 30 הימים הקרובים או פחות.
 5. בחר את התמונה שברצוננו לשחזר ולחץ על “שחזר”. זה יחזור לאלבומי התמונות שלך. זה גם ישוחזר לאייפון ברגע שהוא יסונכרן שוב עם שירות iCloud. שחזור תמונות שנמחקו לאחרונה ב-iCloud

 

שחזור תמונות עם icloud

03. חילוץ תמונות שנמחקו דרך גיבוי iTunes

אם עדיין לא הצלחתם לשחזר את התמונות ב 2 השיטות הקודמות, עלינו לעלות הילוך בניסיון להציל את התמונות. בשלב זה, עליך לבדוק את גיבויי האייפון במחשב שלך עבור התמונות שחסרות לך. אלו הם הגיבויים שנוצרו על ידי iTunes מה זה iTunes? (או Finder ב-macOS) כאשר המכשיר שלך היה מסונכרן בעבר קרוב לוודאי שעשית גיבוי או שהמחשב ביצע את הגיבוי באופן אוטומטי. אם גיבוי האייפון שלך מכיל את התמונות שמחקת מאז יצירת הגיבוי, תוכל לחלץ תמונות שאבדו.

לפני שנעבור לשלבים הבאים – הורידו את התוכנה iPhone Backup Extractor דרך הקישור הבא

 1. הורד והתקן את iBackup Extractor.
 2. בחר גיבוי של המכשיר שלך מהרשימה כדי להציג את תוכנו.
 3. לחץ על הכרטיסייה ‘מדיה גיבוי’ (PC) או ‘תמונות’ (Mac) בכל גיבוי כדי לחפש את תמונות האייפון שנמחקו.
 4. לאחר שתמצא תמונות שברצונך לשחזר, בחר אותן ולחץ על ‘שמור למחשב’ או ‘העתק ל-Mac’.
התמונות יועתקו למחשב שלך. אם לאחר מכן תרצה לשחזר את התמונות לאייפון שלך, פשוט חבר את האייפון למחשב ופתח את iTunes. לחץ על סמל המכשיר שלך ולאחר מכן על ‘תמונות’ כדי לפתוח את אפשרויות הסנכרון שלך.
 
סמן את התיבה ‘סנכרן תמונות’, ולאחר מכן השתמש בתיבה הנפתחת, בחר את המיקום במחשב שלך שאליו העתקת את התמונות שלך עם iBackup Extractor. לאחר שבחרת, לחץ על ‘החל’ כדי להעתיק את התמונות מהמחשב שלך לאייפון שלך.
שחזור תמונות שנמחקו באמצעות iphone backup extractor

עדיין לא הצלחתם? אנחנו פה!

אם ניסיתם את כל השלבים ועדיין לא הצלחתם לשחזר את התמונות, אנחנו זמינים בכדי לעזור – התקשרו אלינו או צרו קשר דרך העמוד ואנו נדאג להדריך אתכם בשיטות החדשות ביותר ובתמיכה מלאה, כמובן יש לנו גם אפשרות להגיע עד הלקוח בכדי לנסות לשחזר את התמונות

האם זה היה מועיל?

כן
לא
תודה על המשוב שלך!
שתפו ב:
מאמרים נוספים מומלצים עבורך:

דיירקט פיקס 2024