דיירקט פיקס

תיקון אייפון בכפר סבא

תיקון אייפון בכפר סבא

צריך לתקן את האייפון בכפר סבא ? מחפש מעבדת סלולר בכפר סבא – הגעת למקום הנכון!

אז נכון שבערים הגדולות יש יותר מעבדות סלולר, כמו כן בתל אביב, רמת גן וגבעתיים תוכלו למצוא בכל פינה מעבדות סלולר זמינות ונגישות. אבל בערים הקטנות כמו כפר סבא יהיה קשה יותר למצוא מעבדות אייפון.

היתרון בלתקן את האייפון בעיר שלך - כפר סבא

אז היתרונות הם שאתה לא יוצא מהבית , הטכנאי שלנו מגיע עד אליך ומתקן במקום את האייפון התקול. הטכנאי שלנו יכול לטפל בתקלות כמו החלפת מסך לאייפון, החלפת סוללה לאייפון שבעצם אלו התקלות הנפוצות ביותר. הטכנאי שלנו יגיע בשעה ולמקום שתבחר יביא את הציוד המתאים ויתקן במקום. 

זמן התיקון של האייפון יהיה בערך בין 7-20 דקות. תלוי בסוג התיקון למשל החלפת מסך לאייפון 6 יקח משהו כמו 12 דקות. אז לפני שאתם הולכים למעבדה הקרובה, נסו אותנו תיקון האייפון אצלכם בבית.

הטכנאים שלנו הינם מוסמכים ומוכשרים אשר נבחרים בקפידה על ידי הנהלת החברה.

אנחנו עובדים תחת הקפדה על סחורה ברמה הגבוהה ביותר. תוכלו לבחור בין חלפים מקוריים לאייפון לבין חלפים תואמים לדוגמא מסך לאייפון מקורי של אפל או מסך תואם אפל . גם המסכים התואמים הם טובים ואין צורך לפחד בגלל שהם לא מקוריים. המסכים האלה נמכרים ועושים את העבודה.

אז אם האייפון נשבר או נהרס לא צריך להכנס לפאניקה מהיום התיקון לא יקח יותר משעה אחת כולל הזמן של הזמנת הטכנאי על ידי שיחת טלפון או כאן באתר. 

רוצים להזמין טכנאי ? חייגו 0524806951 

תיקון אייפון בכפר סבא, מעבדת סלולר בכפר סבא במחירים אטרקטיביים, החלפת מסך לאייפון בכפר סבא, טכנאי עד הבית בכפר סבא, טכנאי עד לבית בכפר סבא, מעבדת תיקונים לסלולר בכפר סבא, תיקון פלאפון בכפר סבא, החלפת מסך לפלאפון בכפר סבא.