סימנים לכך שהמכשיר שלך זקוק לסוללה חדשה

אם הטלפון שלך לא יחזיקו זמן יותר מכמה שעות, תוכל להעניק לו אורך חיים ממושך כמו חדש על ידי החלפת הסוללה.

אבל איך תדעו אם החלפת סוללה היא החלטה נכונה עבור המכשיר שלכם?

ביקשנו מהטכנאים הבקיאים שלנו לרשום את הסימנים לכך שמכשיר צריך סוללה חדשה.

סימן מס ‘1: הסוללה שלך אינה מחזיקה יום של שימוש רגיל

חיי הסוללה והממוצע היומי תלויים בתדירות השימוש במכשיר ובאילו מטרות. לדוגמא, לאדם שמבלה את רוב זמנו רק ברשתות החברתיות יהיה חיי סוללה ארוכים יותר ממישהו שמשחק במשחקים ניידים מכיוון שמשחקים משתמשים בכוח עיבוד רב יותר. אך בטעינה מלאה, סוללה בריאה אמורה להחזיק מעמד רוב שעות היום בשימוש רגיל. אם לא, המכשיר מחייב מהחלפת סוללה.

סימן מס ‘2: המכשיר שלך נהיה חם מאוד

מכשיר לפעמים ישתנה בטמפרטורה על סמך הסביבה, אך סימן נוסף לסוללה כושלת הוא חום קיצוני במקום קריר. מכשיר חם פירושו שהסוללה עובדת יתר כדי להשלים את מה שאתה מבקש ממנה לעשות. אם אתה משתמש במכשיר שלך רק עבור מדיה חברתית, משימות עבודה או תוכנית פשוטה ועדיין המכשיר חם מאוד, המכשיר שלך זקוק להחלפת סוללה.

סימן מס ‘3: שללת בעיות טעינה או תקלות במטען

אם הסוללה לא תיטען או תגיע לטעינה של 100%, חשוב לשלול בעיה ביציאת הטעינה או בכבל הטעינה. זה נעשה בקלות על ידי חיבור המכשיר לכבל חדש או כבל שאתה יודע שהוא עובד כמו שצריך. אם המכשיר שלך עובד פתאום עם כבל חדש, הבעיה הייתה ככל הנראה במטען שלך. אם המכשיר שלך עדיין לא עובד עם כבל חדש או באמצעות טעינה אלחוטית, הבעיה היא ביציאת הטעינה או בסוללה. איש מקצוע לתיקון כמו הטכנאים המועילים ב- דיירקט פיקס ישמח לבחון את המכשיר ולעזור לכם להבין באיזה מצב אתם עומדים.

האם זה היה מועיל?

כן
לא
תודה על המשוב שלך!
שתפו ב:
מאמרים נוספים מומלצים עבורך:

דיירקט פיקס 2024