דיירקט פיקס

אייפון 5

התקשר : 054-459-7562

תיקון מסך אייפון 5

תיקון מסך אייפון 5 הינו תיקון נפוץ מאוד וזאת מכיוון שהמסך של האייפון 5 רגיש במיוחד בדומה לדגמי האייפון הקודמים, תיקון מסך אייפון 5 לוקח כשעה וניתן לתקנו ברוב המעבדות לתיקון אייפון בארץ.

החלפת מסך לאייפון 5 כמה הנזק?

החלפת מסך לאייפון 5 יקרה מאוד ביחס לשאר התיקונים האחרים באייפון 5 כגון תיקון פלט הדלקה או החלפת רכיב ההדלקה או החלפת סוללה, החלפת מסך אייפון יכולה להגיע מעל 1000 ₪, יש להשתמש בכיסוי אייפון 5 איכותי שימנע שבר או סדק במסך. מחיר החלפת מסך האייפון 5 יקר לא בגלל המורכבות של התיקון אלא בגלל העלות היקרה מאוד של הרכיב עצמו שנע סביב ה1000 ₪ לפי הערכות מחיר זה לא הולך לרדת משמעותי בדומה לדגמים הקודמים כמו האייפון 4 שמחיר מסך עולה סביב ה140 ₪ בלבד ולכן התיקון שלו זול בהרבה ביחס לאייפון 5.

תיקון מסך לאייפון 5 איפה כדאי לתקן?

תיקון מסך לאייפון 5 כדאי לתקן רק במעבדה מקצועית בעלת נסיון רב בתחום, כיום ישנם מעל ל500 מעבדות בכל רחבי הארץ, כמובן שהשיקול הראשוני לתיקון מסך אייפון 5 הוא המרחק למעבדה, לאחר מכן ניתן לבדוק אם המחיר סביר כמו כן חשוב לברר אם למעבדה יש ניסיון רב בתחום. מאחר ותיקון מסך אייפון 5 מגיע עד ל1600 ₪ חובה להשוואת מחירים על מנת למצוא את המעבדה הזולה כמו כן ניתן להתמקח על זמני התיקון, ברוב המעבדות יתקנו לכם את האייפון 5 עד 3 שעות.

תיקון מסך שבור לאייפון 5 למה כזה יקר?

תיקון מסך שבור לאייפון 5 יקר מאוד בגלל עלות הרכיב, מסך אייפון 5 כולל 3 חלקים שונים שמחוברים יחדיו ליחידה אחת, יחידת הטאץ שהוא בעצם הזכוכית והחלק העליון, מתחתיו יש את החלק המסך LCD  שדבוק לטאץ והוא בעצם הרכיב שמיקר משמעותית את עלות המסך בנוסף יש חלק של מסגרת שדבוק מסביב לשתי השכבות. עלות הגבוהה של הרכיב לא הולכת לרדת בשנה הקרובה לפי הערכות ולכן גם המחיר היקר מאוד של תיקון מסך שבור לאייפון 5 לא הולך לרדת משמעותית בשונה מאוד מתיקון מסך אייפון 4 שמחירו ההתחלתי היה כ700 ₪ וכיום ניתן לתקן ב250 ₪ בלבד.

ביטוח תיקונים לאייפון 5

ביטוח תיקונים לאייפון 5 ניתן לעשות במספר מעבדות גדולות שנותנות סוגי ביטוחים שונים יש לשקול לעשות ביטוח תיקונים לאייפון 5 כיוון שהתיקונים שלו יקרים ותמיד טוב שיש אבא ואמא למכשיר שלך, ניתן לברר את עלות החודשית של הביטוחים השונים לאייפון 5 ולקבל החלטה.

איזור:
אזור דרום
אזור המרכז
אזור השפלה
אזור השרון והסביבה
אזור צפון
אילת והערבה
אשדוד – אשקלון
באר שבע והסביבה
בית שמש
בקעת אונו
בת ים – חולון
גדרה – יבנה
גליל ועמקים
הוד השרון והסביבה
זכרון יעקב – בנימינה
חדרה – יישובי עמק חפר
חיפה וחוף הכרמל
טבריה והסביבה
יישובי השומרון
ירושלים והסביבה
כל הארץ
כרמיאל והסביבה
מודיעין והסביבה
מושבים באזור ירושלים
מושבים בדרום
מושבים במרכז
מושבים בצפון
מושבים בשפלה
מושבים בשרון
נס ציונה – רחובות
נתניה והסביבה
עכו – נהריה
עמק יזרעאל
פתח תקווה והסביבה
קיסריה והסביבה
קריות
ראשון לציון
רמלה – לוד
רמת גן – גבעתיים
רמת השרון – הרצליה
רעננה – כפר סבא
תל אביב

דילוג לתוכן