דיירקט פיקס

אייפון 4 4s

החלפת מסך אייפון – מה מתקנים?

החלפת מסך אייפון הינה התקלה השכיחה ביותר במכשירי האייפון. חשוב לדייק ולומר שהתקלה השכיחה במסך המגע של האייפון, הינה שבר במסך האייפון (תקלה מסוג זה לרוב איננה גורמת להפסקת פעולתו התקינה של מסך המגע ולעיתים התקלה פשוט גורמת להופעת כתמים בתצוגה, או למסך לבן ללא תמונה(.החלפת מסך אייפון משתנה בין דורות המכשיר, ניתן מספר דוגמאות: החלפת מסך לאייפון 4 – באייפון 4 ניתן להחליף את המסך השלם, מבלי האפשרות להחליף את ה-LCD לבד, את הזכוכית לבד, או את מסך המגע לבד. (מידע חשוב להבנת תהליך החלפת מסך לאייפון 4 – המסך במכשירי אייפון 4 (IPhone 4G) בנוי משלוש יחידות המורכבות בלמינציה מיוחדת, שלא ניתן להפרידן מבלי לגרום נזק לאחת מהן – LCD, דיגיטייזר וזכוכית עליונה) החלפת מסך מגע לאייפון 3 – באייפון 3 ניתן להחליף את מסך המגע מבלי להחליף את תצוגת ה- LCD. (מידע חשוב להבנת תהליך החלפת מסך לאייפון 3 – המסך במכשירי האייפון 3, מחולק לשני חלקים עיקריים, חלקים אלו ניתנים להחלפה בנפרד – LCD והדיגיטייזר).

החלפת מסך IPhone – כמה זה עולה?

החלפת מסך Iphone יכולה להתבצע על ידי מסך מקורי חדש או על ידי מסך תחלופי – משומש. כמו שניתן להבין, בין שתי שיטות תיקון מסך אלו הבדל משמעותי במחיר. החלפת מסך מקורי לאייפון 4 הכולל מסך מגע וLCD – מקורי יכול להגיע לסכום של 400 ש"ח בעוד שהחלפת מסך ו -LCD תחליפי יכול להגיע למחיר של 250 ש"ח. באייפון 3 עלות תיקון מסך שונה ועומדת על: מחיר מסך LCD חדש תחליפי כ- 190 ש"ח, מחיר החלפת מסך LCD חדש מקורי כ- 290 ש"ח, החלפת מסך טאץ תחליפי כ- 180 ש"ח, החלפת מסך מגע תחליפי עם אחריות של 3 חודשים כ- 220 ש"ח, החלפת מסך מגע מקורי עם אחריות של 3 חודשים כ- 300 ש"ח.

החלפת מסך אייפון – איפה מתקנים?

החלפת מסך אייפון מתקנים בעיקר במעבדות המיועדות לכך. כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של מעבדות מקצועיות לתיקון מכשירי אפל ברחבי הארץ.
מעבדות אלו מחזיקות באנשי מקצוע המעניקים שירות מקצועי ואישי לכל לקוח ואף מעניקות לרוב אחריות של מספר חודשים עבור עבודתם.
תיקון צג אייפון איינו חייב להיות מסובך! בימנו ניתן למצוא מעבדות המעניקות לצרכנים שירות ייחודי – שירות עד הבית.
הלקוח יכול להביא את המכשיר ובסיום החלפת המסך המעבדה דואגת לשלוח שליח המביא את המכשיר המתוקן לבית הלקוח!

החלפת מסכי אייפון – טיפ אישי

החלפת מסכי אייפון הינו חלק רגיש ביותר הדורש תשומת לב ייחודית. על מנת לחסוך כמה מאות שקלים בתיקון מסך אייפון כתוצאה מטעות אנוש נמליץ לכל לקוח המחזיק במכשיר מסוג אייפון או סמארפונים שונים, לרכוש מדבקת מסך לאייפון המגנה על המסך מפני שריטות ולכלוך ומגן אחורי אשר יכול להקל על חומרת התיקון בעת נפילה.

דילוג לתוכן